Josera GmbH & Co. KG to znany na rynku europejskim producent suchej karmy dla psów i kotów, mieszanek mineralnych i preparatów mlekozastępczych dla zwierząt użytkowych. Josera jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które założył Josef Erbacher. W chwili obecnej trzecie pokolenie właścicieli przejmuje zarządzanie firmą. Josera jest obecna na rynku polskim od 1999 roku, kiedy to powstał polski oddział.

W ramach Josery funkcjonują trzy działy:

Dział Pet Food - produkujący suchą karmę dla psów i kotów.

Dział zdrowej żywności dla ludzi
Dział Agrarny - produkujący mieszanki mineralne i preparaty mlekozastępcze dla zwierząt użytkowych.

Josera jest przedsiębiorstwem, które od ponad 65 lat produkuje specjalistyczne, wartościowe produkty dla zwierząt. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w żywieniu zwierząt jest niezwykle pomocne w funkcjonowaniu drugiego działu firmy, produkującego suchą karmę dla psów i kotów. Josera pod marką Erbacher, oferuje również zdrową żywność dla ludzi.

Wszystkie produkty naszej firmy powstają na bazie starannie dobranych surowców, mają stałą, wysoką jakość, a technologia produkcji jest przyjazna dla środowiska.

Linia Josera Emotion to połaczenie wieloletnich doświadczeń z wynikami najnowszych badań naukowych. Dział naukowy naszej firmy, zespół doradców żywieniowych pracujących w terenie, specjaliści zewnętrzni i wszyscy zaangażowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu najlepszy produkt o stałej, wysokiej jakości.

Josera jako firma, jej pracownicy i współpracownicy czują się odpowiedzialni za ludzi oraz zwierzęta, aktywnie uczestnicząc w procesie zarządzania jakością.

 
LifeProtect - nowa formuła dla zdrowia Twojego psa

Lśniąca sierść, zdrowa skóra, mocne pazury oraz odpowiednia aktywność psa, to oznaki dobrego żywienia. Wszystko to można osiągnąć z formułą LIFE PROTECT, zastosowaną w produktach linii Josera Emotion. LIFE PROTECT to szczególnie efektywna kombinacja substancji czynnych, która tworzy wyjątkowo skuteczny system ochrony zdrowia psa.

Witalność
Naturalny prebiotyk inulina i witalizujące działanie drożdży wspomagają trawienie. Witamina E i selen w naturalny sposób chronią komórki. Inulina, drożdże, witamina A i E oraz cynk wzmacniają system odpornościowy. Wszystko to sprawi, że Państwa pies będzie pełen energii i zawsze w świetnej formie.
Skóra i sierść
Zdrowa skóra i lśniąca sierść to efekt wyważonej proporcji pomiędzy Omega 3 i Omega 6, kwasami tłuszczowymi zawartymi w formule LIFE PROTECT. Witamina E, biotyna, metionina i najlepiej przyswajalna, organiczna forma cynku potęgują ich korzystny wpływ na skórę i sierść.
Budulec kości
Formuła LIFE PROTECT z optymalnym stosunkiem wapnia do fosforu i dodatkiem najlepiej przyswajalnego, organicznego połączenia miedzi i cynku wzmacnia kościec psa. Chondroityna i glukozamina, zawarta w mączce z małży, jako budulec tkanki łącznej przyczyniają się do zachowania dobrego stanu chrząstek stawowych i odnawiania mazi stawowej, co gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie stawów.

EMOTION

FAMILY KIDS FESTIVAL OPTINESS SENSI PLUS HIGH ENERGY BALLANCE KNUSPIES

 

PROFI

AGILO FITNESS MASTER SOLIDO

 

ECONOMY